האלמנט השישי פותח סניף האירופית, נוכל לדבר עם מנהל המכירות החדש שלה

הטכנולוגיה חומרי יסוד השישי Chengzhou, סין לפי חברה מפתחת ומייצרת גראפן וחומרי תחמוצות גראפן. החברה לאחרונה נפתח סניף מכירות באירופה, והיא מינתה ברנהרד Münzing כמנהל מכירות.

ברנהרד היה אדיב מספיק כדי להשתתף בראיון עם גראפן-info. ברנהרד הוא מהנדס תעשיה עם דגש על כימיה, מי שהחזיק עמדות שונות במכירות, חומרים ניהול, שיווק ופיתוח עסקי בגדול, כמו גם בינונית בגודל לחברות כימיקלים.

שאלה: אנו מבינים כי האלמנט השישי (T6E) מייצרת כיום פתיתי גרפן, תחמוצת גרפן, במפעל 100 טון/שנה ב- Chengzhou. האם זה נכון? אתה יכול לספר לנו משהו בנוגע למפעל הייצור הנוכחי?

יש לנו הפקה הנוכחי כולל של ציוד בדיקה ראשונית של 110 t / t גראפן תחמוצת בהתאמה 55 / a גראפן בצמח Changzhou שלנו. הצמח הוא חדשני, אוטומטית.

שאלה: איזה חומרים לעשות T6E הצעות? מהם היישומים היעד?

הטכנולוגיה חומרי יסוד השישי (Changzhou) מציע דרגות שונות של גראפן תחמוצת על בסיס מים לרבות השעיה, כמו גם דרגות שונות של גראפן שתוכננה במיוחד עבור יישומים שונים. גם המתלים גראפן זמינים. כרגע אנחנו מתמקדים ציפויים, פולימרים (פלסטיק, ללא הפרדות צבע, סיבים), גומי וסוללות.

שאלה: האם יש בכל מסחרי מפיקים/mateirals המשתמשים שלך additivies גראפן אתה יכול לחלוק איתנו?

אנחנו מספקים כמויות מסחריות לחברות ציפוי, הפרדות צבע, סיבים

ש: T6E עובד גם על מפעל הייצור השני שלה, ויהיה זה קיבולת או 250 t / a של t ללכת או 125 / א של גראפן פתיתי. כל העדכונים על הצמח החדש הזה?

אנחנו כעת להתקין קו ייצור שני, אשר יביא שלנו קיבולת כוללת 250 t / a של גראפן תחמוצת בהתאמה 125 t / a של גראפן. הקו הוא רק עומד לבוא על זרם.

שאלה: T6E שואפת בעיקר להיות ספק גשמי, לא מפתח היישום גראפן. רוב האנליסטים חושבים כי השוק של גראפן חומרים יישאר קטן בשנים הקרובות. מהי תצוגת של T6E על זה? זה לעסק מעשי, רק כדי לספק חומרים?

הטכנולוגיה חומרי יסוד השישי (Changzhou) מפתחת יישומים עבור גראפן המציע הזה ידע סודי ללקוחות תחת הסכמי סודיות. לבסוף, הלקוחות לקנות את החומר גראפן שלנו, להשתמש במוצרים שלהם. אנו משוכנעים כי זה יהיה להגביר את השוק גראפן מהר כמו הרבה לקוחות יכולים להשתתף. במקרים מיוחדים יש לנו הסכמי פיתוח עם הלקוחות שנבחרו.

שאלה: ב דצמבר 2015 T6E השיקה החדש גרפן אבץ נגד קורוזיה פריימר. האם זה פריימר עכשיו זמין מסחרית? T6E תמשיך לפתח חומרים כאלה, או יישאר המוקד על אספקת חומרים גראפן בסיסי?

הטכנולוגיה שפותחה, פטנט על-ידי טכנולוגיית החומרים האלמנט השישי (Changzhou). אין כרגע ברישיון אחד אשר משתמשת בטכנולוגיה זו מציעה את פריימר לשוק. כפי שכבר נכתב שלנו להמשיך לפתח את הידע יחד עם הסוג המתאים גראפן יישומים ומציע ללקוחות.

ש. האם T6E עוזר לחברות לפתח משופרת גראפן סוללות. עדכונים על מוצרים כאלה? כאשר אנחנו צריכים לצפות לראות את הסוללות הללו בשוק? מהן עמדותיך ההכרזות האחרונות גראפן סוללה מסין?

הטכנולוגיה חומרי יסוד השישי (Changzhou) יש אב טיפוס של גראפן חומר עבור סוללות, כרגע נבדק על ידי לקוחות שונים. אנו מצפים כי לקוחות אלו תשיק את המוצרים שלהם ב-2017. יש בסין המצבר הגדול בהפקת בתעשייה ברחבי העולם עם פעילויות R & D חזקה הודעות אלה הם לא מפתיע אותנו. . הם רציניים.

שאלה: T6E השיקה לאחרונה סניף האירופית. מה אתה יכול לספר לנו על הפעילות הזאת? מה התכניות של T6E כדי להגיע אל הלקוחות גראפן הכללית?

התעשייה הכימית של אזור EMEA נמצאת בחוד החנית של פיתוחים בחומרים ומדעי החיים עם הרבה אלופי עולם נסתר. המשימה של המשרד האירופי של רכיב השישית היא להקים קשר עסקי ומכירות עם אלה אלופי. המשרד האירופי הוא הצעד הראשון להקים ברחבי העולם מכירות ורשת הפצה בתוך שנה הבאה.

תודה לך ברנהרד, בהצלחה גם לך וגם האלמנט השישי!