האלמנט השישי תוכניות מימון 1 מיליארד יואן כדי לבנות מערכת גרפן

השישי רכיב חומרים בע מ, נוסדה בשנת 2011, הוא ארגון ההיי-טק אשר מתמחה R & D בייצור ומכירה של אבקת גרפן, פיתוח טכני של גראפן יישומים. באוקטובר 2014, התאגיד אושרה למערכת העברת נתח סיוע ליצואנים קטנים לאומי ושות', בע מ

המרכיב השישי הוא החברה הציבורית הראשונה העסקים העיקרי שלו הוא גראפן בסין, וגם החברה היחידה עם קיבולת הייצור של גראפן אבקת וגם הסרט גראפן CVD. עכשיו יש לו את subcompany בבעלות מלאה וושי גראפן הסרט בע מ, אשר מתמקדים הייצור של הסרט גראפן CVD. האלמנט השישי והטכנולוגיה גראפן יש יותר מ- 50 R & D יותר מ-100 גראפן והאנשים הקשורים פטנטים, פטנטים 34 כולל מוענקות. במקביל, שכרנו מומחה בעל שם עולמי גראפן רודני ס Ruoff כיועץ מומחה הראשי.

בשנת 2015, הכנסות ממכירות של הרכיב השישי הוא 23 מיליון יואן, גידול של % 637 בשנה שעברה, הוא צפוי להגיע יותר מ 300% צמיחה בשנת 2016 על בסיס זה. האלמנט השישי פיתחה אבץ-allyl כבד נגד קורוזיה ציפוי עם דאו כימיקלים, הזמן תרסיס מלח של ציפויים נגד קורוזיה יכול להגיע יותר מ 3000 h, הרבה מעבר ציפויים נגד קורוזיה מסורתי (הזמן הלאומי תרסיס מלח רגיל הוא 600 h). בזמן הנוכחי, ציפוי anti-corrosion כבד היה בשימוש נרחב אנרגיית רוח offshore ו oceaneering. במקביל, מוצרי החברה גראפן הוחלו גם על PA6, PET, גומי, EPS, שדות פולימר גבוהה אחרים.

החברה ייקח האלמנט השישי כפלטפורמה לבניית הרשת התעשייה גראפן: בחר המפעלים דומיננטי בתחומים שונים, לשתף פעולה יחדיו כדי ליצור גראפן האקולוגית. חוץ וושי גראפן הסרט טכנולוגיה ושות', בע מ, החברה משקיעה גם חמש חברות אשר מייג'ור גומי גרפן, הסרט גראפן מוליך תרמי, גרפן נגד קורוזיה ציפוי וכן הלאה. בשנת 2020, היקף המכירות צפוי תעלה על 1 מיליארד יואן. על מנת לשתף פעולה עם החברה כדי ליצור תוכנית אסטרטגית לפיתוח של המערכת האקולוגית גרפן, מתכננת החברה מימון 50 מיליון-1 מיליארד יואן לאחרונה עבור הפיתוח של מוצרים חדשים, קידום היישום של גראפן מוצרים.