השיטה החדשה יכול להעיר Upthe גראפן מוליכות-

צוות בינלאומי שפורסם לאחרונה דוח חדש "לעורר" את מוליכות של גראפן ומתרחבים אם הטכנולוגיה הוא בוגר, זה באופן משמעותי את היקף היישום של החומר הזה, צוות בינלאומי שפורסם לאחרונה האקדמאי הבריטי כתב העת טבע ידיעון. את

גרפן הוא חומר דו מימדי מופרדת מן חומר גרפיט והיא מורכבת שכבה אחת בלבד של אטומי פחמן. זה יש מוליכות דק, קשוח, מוליך, תרמי ומאפיינים אחרים, הוא שתעשיית יש תקוות לדור חדש של חומרים. מדענים תמיד האמנתי כי חומר זה יכול לקבל מוליכות-על, אך לא מצא דרך. כדי לאשר.

חוקרים אוניברסיטת קיימברידג ', אנגליה ומוסדות אחרים של הגרפן, חומר מוליך-העל "תחמוצת צריום נחושת פרסאודימיום" עם הניסוי, בהצלחה "מתעורר" הגרפן מוליכות-על. "שינה". הניסויים מראים כי מוליכות אמייל הציג מבחוץ, אינה "תחמוצת צריום פרסאודימיום" תפקיד רק כחומר עזר כדי לגרות את מוליכות הטבועה של גראפן.

מוליכות-על מתייחס לתופעה של החומר נעלם לחלוטין תחת תנאים מסוימים, ולא הנוכחי זורם בחומר ללא הפסד, ללא אובדן אנרגיה וחום. מוליכות-על התופעה בתעשיית האלקטרוניקה יש מגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים, אך הטכנולוגיה רלוונטיות מהיישום מעשי בקנה מידה גדול, ישנן בעיות רבות להתגבר.

גרפן כמו במוליך יפתח הרבה דמיון. לדברי החוקרים, "מלוטש" לאחר הגרפן יכול לשמש כדי לייצר מחשבי העל וכן הלאה.