משרד המסחר והתעשייה של תכניות לקידום מרכז חדשנות גרפן

לאחרונה, כדי לקדם את היישום של משרד התמ ת, טכנולוגיות מידע, פיתוח, ורפורמה הנציבות, משרד המדע הטכנולוגיה על האצת הפיתוח של התפתחות התעשייה גרפן, מספר דעות לטפח הצמיחה של תעשיית גרפן, כדי להאיץ את ייצור בקנה מידה גדול של חומרים גרפן, יישומים תעשייתיים, הלשכה של חומרי גלם לתעשייה ארגנו סימפוזיון על התפתחות התעשייה גראפן בבייג'ינג.

בייג'ינג כלכלי ו הנציבות מידע, תעשייה היילונג-ג'יאנג, במחוז ג'יאנגסו, ועדת טכנולוגיה מידע כלכלי, ועדת טכנולוגיית מידע, Ningbo כלכלי, עמלה טכנולוגיית מידע, שנג'ן מידע טכנולוגיה עמלה, צ'ינגדאו הי-טק פיתוח התעשיה, וושי Huishan-טק העסק מרכז שירות, והכלכלה גראפן תעשיית הטכנולוגיה חדשנות הברית האסטרטגית, יחידות אחרות של המשתתפים. בפגישה נכחו משרד התעשייה, מחלקת טכנולוגיית מידע של חומרי גלם, סגן מפקח Lu Guixin, משרד התמ ת, חטיבת תכנון של טכנולוגיות המידע.

המשתתפים מחליפים לתורת ההתפתחות של החומרים גראפן באזור זה, פיתוח החומרים גראפן יחידת ייצור בקנה מידה גדול, יישומים תעשייתיים, ניתח הבעיות העיקריות בפני הפיתוח של הגרפן התעשייה, נדון לעומק את הבניה והגנה על קניין רוחני של תעשיית גרפן, סטנדרטי, לאורך היישום מסוף כדי לבנות ולשפר את השרשרת תעשייתי, כדי לקדם את החבילה הראשונה של גראפן מוצרים הפגנה, אחרים חם וקשה בעיות על בסיס תמציתי של תיעוש גראפן 2016-2017 כדי לקדם את המוקד, שים קדימה בצעדים המוצע על מנת לקדם את הפיתוח התעשייתי. יום עיון התייחס גם את המשימה ובמיקום של תפקידי התפעול של מרכז חדשנות גראפן המוצע.

עם כניסתה של מדיניות אוהדת, הקידום של טכנולוגיות, תעשיית גראפן ישחק תפקיד חשוב בהתפתחות העתידית של סין. גרפן תיעוש של הווילון יהיה פתוח, הוא צפוי שיהיה גרפן זה מוליך תוספים, חומרים פיזור חום, שקוף סרט מוליך ואזורים אחרים הראשונים להשיג יישומים תעשייתיים.