היישום של אבקת גרפן הוא מגוון

הבא חמש שנים, מחירי אבקה גרפן ימשיכו לרדת בשנת 2020, מחירי אבקה גרפן יירד ל 50,000 יואן / טון, אזור סוללה ליתיום המקביל שטח גרפן אבקת השוק יעלה על 1.1 מיליארד דולר.

היישום של אבקת גרפן סוללת ליתיום יון הוא מגוון, וישנם שלושה יישומים עיקריים, אשר משמשים כתוסף מוליך אלקטרודות חיובי ושלילי, המשמשים רדיד נחושת או ציפוי אלומיניום פונקציונלי כחומר אלקטרודה. זה כבר בשימוש מסחרי כתוסף מוליך בחומר קטודה כדי לשפר את המוליכות החשמלית של החומר אלקטרודה, כדי לשפר את הביצועים ההגדלה ואת מחזור החיים.

אבקת גרפן בתחום סוללות ליתיום משמש בעיקר כסוכן מוליך אבקת גראפן שווה לזרז. על פי אחוז לפי משקל, חומר הגראפן cathode 1% - 2% (בעיקר על 1%), אם החומר הקתודה עם פוספט ליתיום ברזל, גרפן היוו כ 2%, השימוש אבקת גרפן, עליית המחירים באופן משמעותי , סקס טוב יותר, תשלום ופריקה מהר יותר.

ביישום של סוללות ליתיום סוללה חומרים, חומר אבקת גרפן אנודה בעיקר גרפן אבקת חומרים מרוכבים. גרפיט כיום בשימוש נרחב בחומר סוללת ליתיום הסוללה. גרפיט יש מבנה גבישי גבישי, קל ליתיום יונים מוטבע / מוטבע היווצרות של interlayer LiC6 מתחם, הוא ביצועים יציבים של החומר האנודה, אבל היכולת התיאורטית שלה אינו מספיק, הגבלת קיבולת הסוללה.

גבס יש ייחודי דו מימדי מבנה הכוורת גביש עם שטח משטח ספציפי גבוהה ניידות המוביל, בליתיום יש יתרון גדול, כלומר, יונים ליתיום בתהליך של הפיכת חזק הפיך, הפחתת מעגל של אובדן כושר, שיפור גדול הסוללה של Kulun יעילות קיבולת מחזור. אבקת גרפן יכול להיות מוכן עוד לתוך סיליקון פחמן חומר אנודה מרוכבים, את החיוב ואת פריקה ביצועים שוב כדי לשפר את הצעד. עם זאת, בשל המגבלות של טכנולוגיית היישום, חוסר הנוכחי של השימוש של אבקת גרפן סוללת ליתיום אנודה חומר, אבקת גראפן ליתיום הסוללה חדירות חומר אנודה עדיין נמוך מאוד.

עם הצמיחה המהירה של ייצור הרכב אנרגיה חדשה, אחסון אנרגיה סוללת ליתיום השוק בהדרגה התחיל, צריכת סוללות ליתיום צמיחה יציבה, הביקוש בשוק סוללות ליתיום יהיה גם עלייה מהירה המומנטום כדי לעורר את הרחבת קיבולת סוללת ליתיום צפוי על ידי 2020, סוללת ליתיום פלט השנתי יכול להגיע 170GWH.

עם ביצועי השוק של סוללות ליתיום להמשיך לשפר, גרפן אבקת סוללת ליתיום בתחום טכנולוגיית היישום כדי לשדרג בהדרגה, גרפן סוללות ליתיום גם להגדיל בהדרגה. ל 5% של התוכן של גרפן להעריך את אזור סוללות ליתיום 2020 המתאים הביקוש יותר מ 20,000 טון של גרפן.

יועץ השקעות בתעשייה מרכז המחקר כי 2016-2017 הוא יישום של אבקת גרפן בתחום סוללת ליתיום תקופת החיפוש, החדירה לשוק הכולל הוא נמוך יחסית, בשלב זה של המומנטום הצמיחה בתעשייה היא בעיקר בשל הצמיחה המהירה של כלי רכב אנרגיה חדשה הביא ליתיום קיבולת הסוללה הרחבה.

2017 שנים מאוחר יותר, את האנרגיה החדשה מדיניות רכב האנרגיה עשויה להשתנות, הממשלה לבטל את הסובסידיות עבור כלי רכב אנרגיה חדשה הוא אירוע הסתברות גבוהה, כך סוללת ליתיום קיבולת הייצור ישתנה, צמיחה איטית. עם זאת, בשלב זה של אבקת גראפן עבור סוללת ליתיום הסוללה התנאים הטכניים חומר בוגר, גרפן בתחום חדירת הסוללה ליתיום יגדל במהירות, ההתרחבות המהירה של גודל השוק, הצמיחה בשוק מונע בעיקר על ידי הטכנולוגיה.

2015 גרפן מחירי אבקה יחסית לירידה של 2011 של יותר מ 90%, יועץ ההשקעות בענף המחקר במרכז ניבא כי חמש השנים הקרובות, מחירי אבקה גרפן ימשיך לרדת בשנת 2020, מחירי אבקה גרפן יירד 50,000 יואן / טון, המקביל ליתיום הסוללה שדה גרפן אבקת גודל השוק יהיה יותר מ -1.1 מיליארד דולר.