שאנגדונג Hengyu ביצוע צמיגים גרפן

Sixth Element recently presented its “Horizon HD” tyre to the public at the GraphChina 2016 event in the People’s Republic
האלמנט השישי הציג לאחרונה את "Horizon HD" צמיג לציבור באירוע GraphChina 2016 ברפובליקה העממית

גרפן אמר להקטין ללבוש ב -25%

שאנגדונג Hengyu טכנולוגיה הפכה יצרנית הצמיגים האחרונה להודיע כי היא עושה הצמיגים מבוסס על פרס נובל זוכה בפרס גראפן. חברות אחרות באמצעות גרפן בצמיגים כוללים אופניים tyremaker ויטוריה וגדל במהירות יצרנית סינית Sentury צור .

לדברי החברה המספקת Hengyu עם גרפן (האלמנט השישי חומרים חומרים), שאנגדונג Hengyu פיתחה "ניסוחים צמיג" כי החברות מדגים את ההשפעה החיובית של גרפן על הביצועים של הצמיגים.

Hengyu ואת האלמנט השישי מדווחים כי הם מוסיפים "כמות קטנה מאוד" של האלמנטים השישית של SE2430 גרפן לצמיג פורמטים מורכבים הצמיג. כתוצאה מכך שיעור הלבוש היה ירידה ב "יותר מ 25 אחוזים". במקביל, כוח הדמעה הוא אמר להיות "יותר מאשר הוכפל".

האלמנט השישי הציג לאחרונה את "אופקי HD" צמיג כתוצאה לציבור באירוע GraphChina 2016 ברפובליקה העממית.

אז כמה קרוב זה מוצר לייצור סדרתי? על פי מקורות חדשות באינטרנט, בדיקות הכביש מתקרב השלמת ושיווק של גרפן משופר מוגדר להתחיל את הצד הזה של חג המולד 2016.

האלמנט השישי קובע המשרד האירופי

האלמנט השישי חומרים חומרים, אשר מבוססת Changzhou, סין, היא יצרנית של פתיתי גרפן, תחמוצת גרפן וחומרים קשורים. אלה משמשים במגוון של יישומים, כולל: צבעי פריימר ואנטי קורוזיה ציפויים, סרטים סינתטיים וסוללות. עם זאת, כיום ההתמקדות היא על "ציפויים, פולימרים (פלסטיק, מרוכבים, סיבים), גומי וסוללות" וכאשר אתה אומר גומי זה - כמובן - כולל צמיגים.

החברה פתחה באחרונה משרד מכירות באירופה, ומינה את ברנהרד מינזינג למנהל מכירות לשעבר של BASF ו- Gelita. המטרה של המשרד האירופי החדש של האלמנט השישי היא לפתח קשרים עסקיים וכמובן מכירות עם חדשנים מפתח באזור אירופה המזרח התיכון פסחא ואפריקה. ואכן, המשרד האירופי נתפס כצעד ראשון בהקמת רשת מכירות והפצה עולמית - משהו שהחברה שואפת להשיג בשנים הקרובות.

לדברי Graphene-Info.com, האלמנט השישי (T6E) מייצרת כיום 100 טון / שנה של פתיתי גרפן ותחמוצת במפעל שלה ב Chengzhou, סין. זה להיות בעקבות עם ציוד פיילוט חדש הוספת 110 טון / שנה של תחמוצת גרפן ו 55 טון / שנה של גראפן בהתאמה במפעל Changzhou של החברה. צמח זה מתואר כ"מצב אמנותי ואוטומטי מאוד ".

בנוסף, אלמנט השישי מדווח כי הוא עובד על מפעל הייצור השני, אשר יהיה 250 טון / שנה של תחמוצת גרפיט ו 125 טון / שנה של פתיתי גרפן. בניית אתר זה כבר בעיצומה, עם קו ייצור השני, אשר מביא קיבולת כוללת 250 טון / שנה של תחמוצת גרפן 125 טון / שנה של גראפן, מגיע מקוון באוגוסט 2016.