גרפן שוכן אחד אלפי חיות מחמד

של כלי רכב חדשים של אנרגיה, הביקורת "תשלום איטי, לא רחוק לרוץ" סוללה, כבר אין אפשרות לפתוח את ליבם של הצרכנים עול סבוכים. כיום, תעשיית סוללת רכב חדש האנרגיה הוא סוללות עופרת חומצה, שלב צוואר בקבוק של פיתוח סוללה ליתיום מסורתיים. 8 ביולי, החברה שלנו שנערך מוצר חדש ועידת סוללה ליתיום גרפן, מציג גראפן הראשון בעולם מוצרים סוללה ליתיום - "מלך", צפויה להשיג את פריצת הדרך הראשונה בטכנולוגיית הסוללה אנרגיה חדשה.

גרפן להגדיר אלפי חיות מחמד מחויבות חומרים מוליכי חשמל בצורה הטובה ביותר

גרפן הוא שחומר מישורי דו-ממדי של סריג משושה חלת דבש מורכבת של אטומי פחמן בשכבה יחידה. יש מוליכות חום מצוין, תכונות מכניות, ניידות גבוהה, סגולי גבוה, אפקט הול הקוונטי. הוא החומר הכי טוב מוליך הנוכחי. סוללת ליתיום-יון גרפן, השימוש של ליתיום יונים השטח גרפן, האלקטרודה בין המסה מהירה של מאפייני התנועה הסעות, פיתח סוללה אנרגיה חדשה. ו- "המלך" הוא השימוש של תכונות אלה להכיר את התנאים ב 5 ℃, 15 דקות כדי להשיג מהיר טעינה ופריקה, והוא יכול לעבוד ב-30 ~ 80 ℃ סביבה, מחזור החיים של עד כ- 3500 פעמים. ניסוי השדה "המלך המלך" תשלום עם 15 דקות, נמצא המוצרים טעינה רגילה 1/24.

גרפן בתור הממשלה לפתח נמרצות סוללת ליתיום-יון petrolene, יש לנו מולדות. ייחודי. גרפיט כחומר גלם לייצור של גרפיט, אנרגיה עשיר בהמחירים שלנו בארץ, נמוך. גרפן למרות שאר העולם ואנו נמצאים בשטח של קו הזינוק, בזכות היתרונות של first floor של המים, וכן העמקה רציפה של המחקר העתידי, מאמינים הזה גראפן במהירות טעינת עידן אינה רחוקה ממנו , ועכשיו אתם יכולים לצפות את זה "חומר" יביא איזו הפתעה.