אבקת גרפן הוא חומר פחמן דו מימדי החדש

כפי שכולנו יודעים, קורוזיה מתכת הינה בעיה עולמית חמורה, העולם כל שנה עקב קורוזיה מתכת כתוצאה ישירה הפסדים כלכליים של בערך 700 מיליארד דולר ארה ב, קורוזיה סין הנגרמת על ידי מתכת קורוזיה היוו 4% תוצר לאומי גולמי (תל ג) ציפויים חזקות ביצועים גבוהים הם קרובה.
אבקת גראפן כחומר חדש פחמן דו מימדי, עם תכונות פיזיקליות כמעט מושלם, יציב את התכונות הכימיות. מוליכות הוא 25 פעמים הנחושת, ומשפרים זה פעמים 136 הזהב, חוזק מכני הוא 105 פעמים הפלדה, שיעור הולכה הוא פי 2.7 הסיבים, מוליכות חום של 5300w / מ יש פחית אינרטי, כימי להיות חומצה ו אלקליות. בהתבסס על המאפיינים לעיל, גרפן הוא הציפוי חזקות אידיאלי כדי להוסיף חומרים.
לקוחות להשתמש האבקה גראפן שלי החברה העופרת להוסיף בהצלחה, עם תוספת אין של גראפן אבקת צבע במבחן השוואתי, שאדהזיה והביצועים תרסיס מלח שלו הן שופרו. להלן המצב ניסיוני:
תהליך ניסיוני: ב שרף אקרילי על בסיס מים, הוספת שתי אלפיות של אבקת גרפן, כמות מסוימת של ברזל אדום, לאחר 7 ימים של ריפוי רגיל לבדוק.
תוספת אבקת גראפן: מעורבב עם ברזל אדום לאחר טחינת להצטרף.
תוצאות הבדיקה: ① הוספת גראפן אבקת צבע, הפעם השוצפים יותר העיכוב הלא-נוסף ציפוי 1 שעה (לא להצטרף הפעם מבעבע של שעתיים), חדות עיכוב 50%; ② הוספת גראפן אבקת צבע, הדבקה חזקה יותר.