גראפן

המגבלות של גרפן

1, העלות הגבוהה, המחיר הגבוה ביותר הגיע 5,000 יואן / גרם, בענף, "זהב שחור", אמר, ולכן השחקנים הטכנולוגיה גרפן הם בעצם סמסונג, יבמ, אינטל סיבות חשובות אחרות עבור ענקים.

2, הטכנולוגיה גרפן יש מגבלות, צמיחה דורש תנאי שליטה קפדנית.

3, לא יכול להשיג יישומים בקנה מידה גדול.

גרפן גודל השוק

לדברי ברית התעשייה הגרפן של סין צפוי, הנוכחי קיבולת השנתי העולמי של גרפן הגיע 100 טון, הבא חמש שנים עד עשר שנים יגיעו לרמה kiloton. בשנת 2020, השוק העולמי של גרפן יעלה על 100 מיליארד יואן, מתוכם סין היוו 50% ל 80%, סין תהיה בתעשיית הגרפן העולמית לשחק תפקיד מוביל הליבה.

גרפן

Graphene ספקולציות מאופיינת במחזור ארוך, את הרעיון של פריצות דרך טכנית יותר בקלות חיפשו אחרי. כמו פעם טרנזיסטורים גרפן, התפלה גראפן, סוללות גרפן, כבר מעל הקרנות נוחים.

מעת לעת, כבר בשנת 2011, שוק ההון הצית את ההתלהבות הגדולה של גרפן. (2 000532) בשל החזקת החברה גרפן על ידי השוק מכובד, המניות עלה יותר מ -30% על פני שישה חודשים, 2 שנים מאוחר יותר, השוק הקימה סיבוב חדש של המניות של מניות ספקולציות, זה יותר משוגע, חודש וחצי חודשים מחיר המניה כמעט הוכפל.

התקופה, המושג גרפן היה נעצר, נעלם. אבל בשנת 2016, גרפן ולאחר מכן לתוך בשר ותפוחי אדמה, הפתיל הוא המייסד של Huawei רן Zhengfei נדיר להזכיר את הראיון בראיון, היה מטוגן מיד כאח הגדול של התעשייה כדי להעביר את האות ההשקעה.

עבור חלק כזה גרפן, בנוסף פריצות דרך בתעשייה בתעשייה וחומרים טובים אחרים, חדש או גרפן נושא פורומים ופגישות, וכו ', הוא גם גירוי על הצלחת, אשר דוחף את הצלחת גרפן בזמן נבדק.