גרפן יש תכונות מכניות מעולה

גרפן הוא דו מימדי חלת דבש חומר פחמן, המורכב אטומי פחמן בהתאם הסדר משושה. פחמן ופחמן אטומים על ידי שילוב של sp2 היברידית, המבנה שלה הוא יציב מאוד. המבנה המיוחד של גרפן מוביל תכונות רבות שלה מעולה. Graphene נמצא כיום קשיות של החומר הגדול ביותר, ויש לו תכונות מכניות מעולה, שטח השטח התיאורטי של עד 2600m2 / g, עם מוליכות תרמית יוצאת דופן, עד 3000W / (מ 'K). בנוסף, גרפן יש גם מוליכות טובה. בטמפרטורת החדר, ניידות האלקטרונים שלה יכול להיות גבוה כמו 20000cm2 / (V · s).

בשל תכונות מצוינות של גרפן, החוקרים לשקול הוספת אותו כתגבור לחומר מטריקס כדי לשפר את הביצועים של החומר מטריקס. עם זאת, שטח מסוים של גראפן הוא הביא לעתים קרובות יחד, לא רק מפחית את יכולת ספיחה שלו, אלא גם משפיע על הביצועים המעולים של גרפן עצמו, ובכך להשפיע על הביצועים של חומרים מרוכבים גרפן מרוכבים. יתר על כן, איחוד זה הוא בלתי הפיך, אלא אם כן היישום של כוחות חיצוניים, כגון אולטראסאונד וערבוב חזק, כך בפיזור שווה. על מנת להשיג גראפן מעולה מרוכבים מרוכבים, החוקרים עשו קצת מחקר להתגבר על גראפן agglomeration.

אחת השיטות הנפוצות היא לחמצן גרפיט אולטראסאונד לייצר גרפיט מחוץ תחמוצת, ולאחר מכן על ידי שיטה כימית כדי להפחית את הגרפן, הכנת גרפן בין קיומו של כוח חזק ואן דר ואלס, קל לאסוף את הפתרון . שיטה נפוצה נוספת היא לפזר באופן אחיד את גראפן ב ממס אורגני או תמיסה מימית של פעילי שטח כדי לספוג מולקולרית או מולקולות פעילי שטח על פני השטח של הגרפן, כדי להשיג את ההשפעה של פיזור גראפן מונוליטי. היכולת לדכא את גלקסיה של גרפן על ידי שינוי פיזי או כימי הודגם, אבל אם הטומאה שהובאה במהלך היווצרות של המשולב משפיע על המאפיינים של השרידים מרוכבים כדי ללמוד.

כמה שינויים פני השטח ושיטות אחרות יכול לשמש גם כדי לשפר את dispersibility של גרפן. על מנת לשפר את מליטה פני השטח של מטריקס גראפן ונחושת, ניתן להשיג את החומר מרוכב שבו גרפן הוא מפוזרים באופן אחיד בנחושת. נמצא כי גרפן יכול להיות מפוזרים באופן אחיד על מטריצת הנחושת על ידי תצפית של החומר מרוכבים. ג 'ינג השתמשו חומצה גאלית עם יכולת הפחתת חזקה כמו מייצב וצמצום סוכן להשיג גרפן מפוזר מאוד. הניתוח שלהם הוא עקב היווצרות של אינטראקציות π-π מצומדות בין מבנה הטבעת בנזין לבין גראפן במולקולה, אשר adsorbed על פני השטח של גרפן כמייצב. זה עושה את הסדין גראפן יש מטען שלילי חזק, כדי למנוע את הצטברות נוספת של גרפן יחד כדי לעשות את זה יותר קשה להתאחד, כדי להבטיח כי גרפן מוכן יש ביצועים פיזור גבוהה.