גרפן לבוא לצד שלך

גרפן כמלך של חומרים חדשים, מרעננים את ההבנה האנושית של העולם החומרי, זה כל יישום של מוצרים הקשורים חיינו בעתיד. "זה של סין גראפן תעשיית הברית מנהל, האקדמיה הסינית למדעים, שאנשי המכון לכימיה פחם, סגן החוקר ד ר צ'ן Chengmeng הערכה של גראפן.

איך תשפיע גראפן על חיינו? בואו נעיף מבט.

האוצר חיוב תשלום מהיר

ציוד ספורט איכות

ציוד צילום קל משקל

מאז אחסון אנרגיה הוא היישום העיקרי של גרפן, היישום של גראפן הסוללה אינה מוגבלת כלי רכב חשמליים, אנו מכירים האוצר תשלום. יש מטען מהיר 15 דקות של עלות "המלך המלך" פו, טעינה מהירות היא 20 פעמים את האוצר תשלום רגיל. אנשים רבים בתעשיית מאמינים כי גראפן סוללה בתעשיית הטלפון הנייד יהיה לשחק תפקיד מרכזי בעתיד, צפוי להפוך את הזרם המרכזי של סוללות הטלפון הנייד, וליצור באמת עידן מהר מהר.

באמצעות התכונות שלו בהיר וחזק, גרפן משמש גם כדי להפוך באיכות גבוהה ציוד ספורט כגון ידיות מחבט טניס, בדמינטון מחבט חומרי ההיקפית, מועדוני גולף, קסדות, דף מזחלות, וכו ', לא רק כדי לשפר את העמידות של ציוד ספורט, חוזק מכני של המוצר יכול להפחית המשקל, את מכשור ספורטיבי קל יותר וחזק יותר, ולשפר במידה רבה גם הנוחות של הספורטאים.

בנוסף, גרפן יכול גם לספק חומר בסיס טוב עבור ציוד צילום מצלמה. מן המצלמה עצמה במונחים של מבנה, השימוש גראפן מחוזק ששינה הפלסטיק כחומר גלם, מעטפת המצלמה, העדשה מעטפת עבור עיצוב קל יעיל. גרפן חומר לא רק יש כוח מעולה, אך יש גם של מוליכות גבוהה, כך המכייר של המעטפת למקרה או עדשת המצלמה יכולים להיות גם נכסים מיגון אלקטרומגנטית. מן המתקנים התומכים, גרפן ששינה חומרים פולימריים עשוי סוגר שלוש רגליים מאשר הנוכחי בשימוש נרחב סיב פחמן חצובה אבל גם במשקל של 20%, אשר גורם לאנשים לצאת לנשיאה נוחה יותר.