גרפן לבוא לצד שלך

אובדן משקל המכונית

מכונית חשמלית

והאנשים הנוכחי בחייו של הנפוצה ביותר בתחום של graphenes על המספר של התנועה. "הצפיפות בצובר של האבקה גרפן הוא רק 3 g/l, כלומר, בקבוק 500 מ"ל מים מינרליים מתמלא גראפן שוקל רק כ- 1.5 גרם, אבל גרפן הוא 200 פעמים יותר חזק מפלדה, הכוח של החומר הגדול ביותר." Li Xiaoming אמר כי המאפיינים של גראפן לעשות את זה קל משקל אידיאלי תחומי התחבורה חומרים.

הנתונים מראים כי אם הרכב במשקל הפחתה של 10%, צריכת הדלק יכול להיות מוגברת על ידי 6% עד 8%; המכונית איכות הכנה עבור כל צמצום של 100 ק ג, צריכת דלק 100 ק מ יכול להיות מופחת ל- 0.3-0.6 ליטר. לכן, זה חיוני על מנת לשפר את הכלכלה של הרכב על-ידי הפחתת המשקל של הגוף הרכב על ידי טיפול שינוי גראפן. מבחינת נהיגה, אחרי המשקל של המכונית, הכוללת ההאצה של המכונית תהיה משופרת באופן משמעותי, הרגישות של שליטה הופך גבוה יותר, הרכב בקרת יציבות, רעש, רעידות והיבטים אחרים חל שיפור.

הצמיגים כלי רכב, אוניברסיטת סצ'ואן, מדינת מפתח מעבדה פולימר חומרים להנדסה באופן עצמאי פיתחה צמיגי גומי של גראפן הראשון בעולם. בנוסף, המטוס הראשון באמצעות האגף מחוזק גראפן דגם מטוס פרוספרו הטיסה הבינלאומי הסלון האווירי בפארנבורו בריטיים מוצלח; 2016-חומרים מרוכבים האירופית התערוכה, הציג מאובזר עם גראפן - פוליפרופילן להבי המדחף ללא הפרדות צבע של מזל ט, תכונות מכניות ביצועים תרמיים שופרו.

אחסון אנרגיה הוא האזור היישום העיקרי של גראפן. "המראה של גראפן הסוללה כדי להשיג את המושג 'חיים ירוק, ירוק נסיעות', ממש לנהל חיים ירוקים." האקדמיה הסינית למדעים, שאנשי פחם כימי המסייע החוקר ד ר סו Fangyuan אמר הזה גראפן המשמשים במוצרים הסוללה, כגון המספר הנוכחי של ערים שהרחוב פועל על האוטובוס קבל סופר אנרגיה חדשה. קבל סופר הוא קבל מסורתיים, הסוללה בין ההתקן אחסון אנרגיה אלקטרוכימי, ליד אוטובוס, צעצועים אלקטרוניים, תאורת חירום, ככל רשת חכמה, תחנות כוח יש להם מקום וכן הקבל סופר החומר המשמש גרפן .

כיום, כלי רכב חשמליים רבים כדי סוללת ליתיום-יון כמקור כוח, סוללת ליתיום בשל מאפייניו של הזמן טעינה הוא בדרך כלל ארוך יותר (2-3 שעות). גרפן בתור תוסף ננו-מוליך, היישום החדשני שלו ליתיום משמעותית להפחית את התנגדות פנימית, לשפר את קצב הטעינה, טעינת זמן צפוי להתקצר עד שעה. חוקרים להפגנה באתר כתבים של גראפן קבלים תשלום מהיר וניסויים פריקה, הכתב ראיתי חתיכה קטנה של גראפן המיוצר על ידי סוללת טעינה ופריקה עשר שניות בלבד.

במקביל, הוספת גראפן יכול גם להפחית את הסוללה מן איבוד חום, לשפר את ביצועי הבטיחות של הסוללה, במידה מסוימת, לשפר את צפיפות האנרגיה בסוללה, להגדיל את מרחק הרכב, להקל על החרדה המסע, לשפר את הרכב ניצול.