גרפן הגיע לצד שלך

גרפן כמלך של חומרים חדשים, מרענן את ההבנה האנושית של העולם החומר, זה כל יישום של מוצרים הקשורים לחיינו בעתיד. "זהו מנהל גראפן של סין בתעשייה הברית, האקדמיה הסינית למדעים, מכון שאנשי של כימיה פחם, סגן חוקר ד"ר חן Chengmeng הערכה של גרפן.

איך גרפן ישפיע על חיינו? בואו נסתכל.

הַלבָּשָׁה

בגדים חכמים

נעלי הריצה הקלות ביותר

מאז השנה שעברה, הרעייה בענבים החלה לקלקל את תעשיית הטקסטיל. על פי האקדמיה הסינית למדעים, מכון שאנשי של חוקר כימי פחם לי מבוא Xiaoming, גרפן בתוך קטיפה חמה עשוי גראפן ביומסה מפוזרים באופן שווה בפרוסות פוליאסטר ריק לייצור של ספינינג מעורבב, הביצועים שלה מעולה, מתאים מאוד עבור ייצור של מוצרים ללבוש חכם. לדוגמה, כחומר מילוי המשמש שמיכות, שקי שינה, מעילים למטה, כריות, כריות, צעיפים וטקסטילים אחרים, עם מגע דק, עדין, רך, בידוד טוב, אור, אנטיבקטריאלי אנטיבקטריאלי, אנטי סטטי ועוד תכונות מצוינות .

כמו כניסה מוקדמת לתחום של מפעלי טקסטיל גרפן, ג 'ינאן Shengquan הקבוצה ליצור טמפרטורת הגוף רחוק אינפרא אדום, לשפר את microcirculation, אנטיבקטריאלי מתמשך, שימור חום, אנטי אולטרה סגול, אנטי סטטי ועוד רב תכליתי סיבים חמים, קשמיר חם, חם בתוך החור שלוש סדרות חדשות של חומרים חדשים, יותר מ -100 מוצרים חדשים מסוף.

חברות טכנולוגיה מקומית להשתמש מוליכות תרמית של פורצלן, יציבות מוליכות, חימום פונקציה כמו בגדים פונקציונליים לחתוך לתוך הפה, דרך מתח וולט 5 בטוח טלפון סלולרי APP עבור חימום הבגדים. לדוגמה, שנזן Yiwang טכנולוגיה גרפן אינטליגנטי ללבוש מוצרים ל 3 שניות של חום מהיר, שחרורו של אורכי גל אינפרא אדום רחוק עם הגוף ליד גלים אור אינפרא אדום חיים רחוק, ולשחק כדי לחסל עייפות, להקל על הכאב של פיזיותרפיה.

האקדמיה הסינית למדעים, שאנשי פחם כימית מכון המחקר קונג Qingjiang הצביע כי החורף הזה עבור פעולות חוצות, פקחים בחוץ, קשישים, סוגים מיוחדים של עבודה, נשק מיוחד, הוא ללא ספק טיפול טוב מאוד והגנה. באופן דומה, אנשים בחורף כבר לא ללבוש בגדים עבים. לדוגמה, בשנת 2017 CCTV באביב פסטיבל גאלה, סניף חרבין של חלק השחקנים יהיה ללבוש בגדים גרפן שונה, הן חם לא ישפיע על יפה.