מגמות השוק של מסך לוח מגע קיבולי

עכשיו לוח מגע קיבולי בשוק ניתן לחלק לשתי קטגוריות מגע בסיסי. "לוח מגע קיבולי", "מגע של פני השטח התצוגה ישיר".

מחברת touchpad הוא "מגע רך" הנציג הראשי של החיישנים שלה הם בעיקר כפול הקרנה קבל, Synaptics, האלפים, אילן חתוכה בשוק.

לעומת זאת, הטכנולוגיה "ישיר מגע על פני השטח של התצוגה" בשוק הוא הרבה יותר מורכב, כידוע יש שישה טכנולוגיית מגע בסיסי, כ 20 סוגים של סוג מגע; יצרני מודול מגע גם הן כלליות יש יותר מ-150.

2011-2018 Capacitive לוח מגע שוק המצב התרשים מראה כי בשנת 2007, מספר touchpad 3.08 מיליון, ההכנסה של 1.3 מיליארד דולר...

מגמת פיתוח טכנולוגיית מגע

2008-2017-Capacitive לוח מגע שוק הטכנולוגיה יישום תרשים מציג שתחזית לוח מגע קיבולי המסך הוא הזרם המרכזי של לוח מגע קיבולי שוק הטכנולוגיה.

עם ה-iPhone, iPad ושאר מוצרים באמצעות הפופולריות טכנולוגיית הקרנה מגע קבל (P-Cap), הקרנה לוח מגע קיבולי הטכנולוגיה הפכה ליבם של מיליארדי המשתמשים לגעת ניסיון סטנדרטים: סינכרון multi-point מגע בקרת מגע קל מאוד, חלקה ללא שוליים עיצוב, ביצועים אופטיים מעולים, ממירב תשומת הלב לחוויית המשתמש מושלם.

היתרונות והמגבלות של טכנולוגיה קיבוליות פרויקטיבי

תמיכה ללא הגבלה multi-touch, קל מאוד מגע (לחץ אפס) לתמוך את עיצוב תעשייתי "ללא גבולות", גבוה מסך אופטי להציג איכות (מקדם שבירה איטו תואמות), עמידים במיוחד (מגע בקר הוא טוב מאוד של ההגנה), ללא השפעת גיזום או מזהמים, סדרה זו של יתרונות טכניים ברורים, כך כמעט כל מכשירי לצרכן, כולל טלפונים ניידים, מחשבים, לוח superbooks הם או ישתמש בטכנולוגיה זו מגע.

קיבולי לגעת לוח למותר, על המגמה בשוק, מגע קיבולי הקרנה הפך ענף מגע "שליט".

קיבולי לגעת לוח בנוסף לציוד הצרכן, היישום שלה בשוק אנכי הוא גם פיתוח נמרץ מגמה, במיוחד בשוק הרפואי, המשחקים שוק, מידע השאילתה. השוק דורש ציוד MTBF (כשל ממוצע מרווח), multi-touch ולגעת את הצרכים של שוק המשחקים שלה התקן multi-touch, אפס דרישות עיצוב הגבול; קיבולי לוח מגע מידע השאילתה שוק הציוד MTBF (כשל ממוצע מרווח זמן) של הביקוש בשווקים אלה חייבים לעבור מכשיר הקרנה של מגע.

קיבולי לגעת לוח ממוצע השוק הנוכחי של השלב הטכני, הקבל הקרנה בשווקים אלה רק להגביל היא: לאחר גודל המסך הוא גדול מ- Tablet PC, העלות של ציוד תציג צמיחה נפץ, גודל שוק גדול בקר וביצועים היא ביצועים עדיין לא יציב.