לוח מגע קיבולי גם על ידי הרבה אנשים ברוכים הבאים!

כאמור, המסך התנגדות עם עלות נמוכה שלה, מאפייני תגובה טובה של המאפיינים של לקוחות רבים סוף נמוך אהבו. בין אם זה ארבע התנגדות חוט או חמישה חוט התנגדות יש להם סביבת עבודה מבודדת לחלוטין, מושלמת להסתגל למגוון של סביבות קשות. אבל המסך התנגדות לא ללא חיסרון, מסך מגע התנגדות מהפעולה היא לא נוחות קיבולי, פעמים רבות מסך מגע התנגדות מצוידים גם עם עט מגע ייעודי לשימוש, ולעתים לפעמים צריך לתאר את האצבעות כדי להשלים את הפעולה . אבל זה מחסור גם את הצרכים של משתמשים מסוימים, משתמשים מסוימים עשויים רק צריך להשתמש בעט התנגדות ספציפית לפעול, ועוד משמש להציג את התוכן ולא המבצע הזזה, כך מסך מגע התנגדות גם כפוף הרבה אנשים.

לוח מגע קיבולי עם רזולוציה גבוהה ההגדרה שלו גבוהה transmittance, פעולה קלה תכונות חלקה גם קיבל את השבח של רוב האנשים בצע. כיום, לוח מגע קיבולי הוא אחד מסך מגע הנפוצות ביותר, הנפוץ ביותר במקומות ציבוריים רבים הוא לוח מגע קיבולי, יש כי אנחנו מכירים היטב את הטלפון הנייד אורות לוח ציוד נייד בלוח מגע קיבולי המשתמש.

עקרון פאנל מגע קיבולי הוא הגוף כמו קבלים לחץ כדי להשתמש, דרך גוף האדם ואת איש הקשר המסך לארוע קליק המקביל, לעומת מסך ההתנגדות דרך הלחץ לגעת בדרך, המבצע מסך קיבולי של המהיר ביותר , בהתאם להרגלי המשתמש. לוח מגע קיבולי משתמש בגוף האדם כמו אלקטרודה של הקבל. כאשר יש קיבול גדול מספיק בין המנצח לבין משטח העבודה ITO עם interlayer, הזרם הנוכחי יגרום תקלה של לוח מגע קיבולי. כפפות או יד ביד בידוד חפצים לא יגיב כאשר נגע, זה בגלל הגידול בידוד של התקשורת.

מסך מגע אינפרא אדום נקבע על ידי מדידת אינפרא אדום לסירוגין כדי לקבוע את מיקום המגע, ואת מסך המגע המשמש חומר לבלבל שקוף אין מה לעשות (חלקם לא משתמשים כל הבלבול). לכן, השימוש טוב התמסורת אור אור, וכדי להיות אנטי רפלקטיביים טיפול, אתה יכול לקבל אפקט חזותי טוב. עם זאת, על ידי נפח פליטת הפליטה אינפרא אדום, זה בלתי אפשרי להשיק אינפרא אדום בצפיפות גבוהה, ולכן רזולוציית מסך מגע זה אינו גבוה.

משטח גל אקוסטי הטכנולוגיה יציבה מאוד, ואת פני השטח אקוסטי גל מגע בקר המסך על ידי מדידת זמן attenuation על ציר הזמן לחשב את המיקום של המיקום מגע, כך הדיוק שלה הוא גבוה מאוד. משטח מגע אקוסטי מסך מגע יש גם ציר שלישי (ציר z), כלומר, ציר הלחץ - על ידי חישוב הנחתה של הנחתה האות קיבל יכול להיות בגודל של המשתמש לגעת את גודל המסך, עד 25 רמות ניתן לחלק . ככל שהכוח גדול יותר, הנחתה של צורת האות המתקבלת היא רחבה ועמוקה יותר, בכל מסך המגע, רק מסך מגע אקוסטי על פני השטח עם תפיסה של ביצועי לחץ מגע.