מגע קיבולי לוח יתרונות וחסרונות הציג

חיישן לוח מגע קיבולי מסך 4 שכבות זכוכית ללא הפרדות צבע, זכוכית המסך של השטח הפנימי, את הכריך מצופה בשכבה של שכבת מוליך, השכבה החיצונית ביותר היא שכבה דקה של שכבת הגנה זכוכית siliceous. כאשר נוגעים במסך עם האצבע על המסך חיישן, שדה חשמלי של הגוף ועל מסך המגע ועל פני השטח של מסך המגע כדי ליצור לי קבל צימוד, עבור זרם בתדירות גבוהה, הקבל הוא מנצח ישיר, אז אצבעותיו נקודת קשר יניקה זרם קטן זה הנוכחי זורם מתוך האלקטרודות על ארבע הפינות של מסך המגע, זרם דרך האלקטרודות ארבע הוא יחסי המרחק מן האצבע בארבע פינות. הבקר מחשב את המיקום של נקודת המגע על-ידי חישוב במדויק את ארבע הנוכחי היחס לעומת ה למסך מגע resistive מסורתיות, לוח מגע קיבולי יתרונות הם ההיבטים הבאים:

1. פעולת החידוש. לוח מגע קיבולי תומך multi-touch, אינטואיטיבית יותר פעולה, יותר כיף.

2、It לא קל לגעת. כמו לוח מגע קיבולי צריך להיות חש לגוף של הזרם, רק הגוף המבצע שלה, עם אובייקטים אחרים לא תיגע המתאימה, אז הבסיסי כדי למנוע האפשרות של מגע שווא.

3. גבוהה, עמידות. לעומת מסך מגע resistive, לוח מגע קיבולי האבק, מים, ללבישה, היבטים אחרים של ביצועים טובים יותר.

כמו והאדום לגיטימי הנוכחי לגעת מסך בטכנולוגיה, לוח מגע קיבולי, למרות הממשק עם מהממת, multi-touch, רק הגוף האנושי לבין יתרונות נוספים, אך באותו זמן, יש בו גם את החסרונות הבאים:

1. דיוק אינה גבוהה. מסיבות טכניות, דיוק לוח מגע קיבולי מאשר מסך מגע resistive הוא גם חסר. יכול רק להשתמש האצבעות כדי להזין, המסך קטן הוא גם קשה להשיג זיהוי מורכבים יותר של קלט כתב-יד.

2. משפיעה על הסביבה. טמפרטורה, לחות, שינוי גורמים סביבתיים אחרים הוא לגרום לחוסר יציבות לוח מגע קיבולי או אפילו סחיפה. כמו השימוש של המשתמש באותו הזמן שלסגור את הגוף המסך עלול לגרום להיסחף, אפילו בקהל צפוף גם יגרום סחיפה. . זה בעיקר בשל עקרון הפעולה של טכנולוגיית לוח מגע קיבולי, למרות האצבעות של המשתמש מהמסך, אבל ישנם הרבה ליד המסך הרבה יותר גדול מאשר האצבעות של השדה החשמלי באותו זמן, תהיה השפעה למגע התנוחה לשפוט.

3. גבוהה עולה בנוסף, הנוכחי קיבולי לגעת לוח ב- touchpad המצורפת השלבים פאנל LCD יש עדיין קשיים טכניים, התשואה אינה גבוהה, אז כמעט להגדיל את העלות של לוח מגע קיבולי.