העיקרון של גראפן חימום

האבקה גראפן מפוזרת בצורה אחידה ב הממס האורגני על ידי אולטרסאונד ומצופות זע להשגת פתרון גראפן יש ריכוז של 0.05 מ"ג/מ"ל ל 0.5 מ"ג/מ"ל, הגרפן הוא בצורה אחידה המסנן אורגני או מערכת המים ביניקה סינון אז הפרדת הסרט גראפן ואת הקרום על ידי פילינג מכני, טבילה או פירוק ממס אורגני כדי לקבל סרט גרפן, הוספת אלקטרודה הסרט גראפן ולאחר החלת מתח זה כדי לייצר חום. בשל מימדי nanostructures ייחודי של גרפן, יחס הרוחב-גובה גדול סגולי גבוה, תהליך ההכנה הנ ל מאפשר היווצרות של רשת מוליכי חום אחיד בין הסדינים גרפן, 1 ~ 10V) יכול לייצר חום גבוה יותר.

היכן ניתן להשתמש גראפן?

ניתן ללבוש ציוד פיזיותרפיה, ציורי קיר קל להכיל את השמיכה חמה, דקורטיבי.. אנשים ברעיון? של "גבוה" על המוצרים גרפן, הוא מהר לתוך חיי היומיום. 8:00-20:00, מערב טאיהא מדע, טכנולוגיה פארק תעשייתי Plaza מרכז אוורברייט Wujin, פעילויות "גראפן מוצר ניסיון יום", בפארק יותר מ 10 מפעלים graphened הביאה יותר מ 30 סוגים של מוצרים אזרחיים.

עיתון בצביעה גרפן, דווחה צמיד חכם גרפן, קוראים רבים הביעו עניין רב. אתמול לחוות פעילויות, הסצנה מלא אנשים.

כתבים בזירה כדי לראות, גרפן אינטליגנטי פיזיותרפיה המותניים, חליפות חכם גרפן, מגיני הברכיים, בידוד גביע, פנים חימום כרית חדשה וציור, ושאר מצרכים חיוניים יומיים, להגדיר מחדש את "מוצרים חמים". ביניהם, חימום גראפן ציור 3 שניות יכול להיות מחומם, 10 שניות שיש תחושה ברורה של חום, 10 מטר מרובע של חורף מקורה רק חתיכה של גראפן חימום ציור, יותר ממחצית החשמל נשמר על-ידי מיזוג אוויר. יי סי החדש חומרים טכנולוגיה ושות', בע מ רשמי אמר, גרפן ציור באמצעות דרך מותאמת אישית, על פי דרישות הצרכן, עשה ציורי הנוף, חתונה או שלטי חוצות, כל זאת בהתאם לגודל של המחיר של 800-2000 יואן.

האתר לתצוגה של כרית הביתה גרפן, כרית לרכב, מקורה שמיכה חמה, וכו ', משמשים עבור סוללת ליתיום חימום, יכול להיות ממשק usb לטעינה, בטוח, טוב, קל לרחוץ, מיועד מקורה בחורף חסר תחושה, הגפיים בישיבה אין חימום, נהיגה לטווח ארוך אחרים אנשים עיצוב ופיתוח. מוטבעים בחום של חומרי גלם, מן העיר של פחמן דו מימדי, האלמנט השישי של גראפן מפעלי ייצור.

גרפן הוא הקל ביותר, הדקים, מוליכות הטוב ביותר של מוליכות חום של החומר, העובי של רק כ 100 אלפית של השיער, הכוח יכולים להגיע 200 פעמים הפלדה, חימום והסקה בתחום של יתרונות ברורים. העיר בשנת 2011 להקים הפלטפורמה למחקר המקומי הראשון גראפן - מכון graphenen Jiangnan, המפגש הנוכחי של גראפן חומרים ויישום במורד הזרם של מפעלים 69, היווצרות ראשונית של שרשרת תעשייתי. מסך המגע גרפן, כבלים, סופר קבלים, ללבוש ציוד וביישומים אחרים במורד הזרם, הם רמת המובילים. השלב הבא, אז העיר תהיה הבחירה של grachene 2-3 תעשייתי כיוון, כמה שיותר מהר ביישומים high-end במורד הזרם, שוק בקנה מידה גדול לחפש חידושים משמעותיים.

באותו יום, סוכנות הידיעות Xinhua סוכנות סין כלכליות מידע לעיתים קרובות הוציא "גראפן חדשנות, יזמות מדריך (2016)", הדגיש כי באמצעות חדשנות שיתופית שרשרת תעשייתי, כך ההתפתחות של גראפן חומרים, יישומי הזרם משולב באופן הדוק יותר יישומים.