אנטי קורוזיה סוג גרפן

אנטי קורוזיה סוג גרפן
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

1 , סוג: SE1132

2 , תכונות

(1) יכול ליצור שכבת בידוד פיזית צפופה בשל השטח משטח מסוים גבוהה מבנה מישור דק במיוחד של גראפן.

(2) עוזר להפעיל את אבקת ציפוי אבץ לייצר אפקט סינרגיסטי בשל מוליכות חשמלית טובה של גרפן. יכול גם להפחית במידה ניכרת את המינון של אבקת אבץ בסרט צבע ולשפר את צבע הסרט הגנה קתודית, ובכך לשפר את הביצועים נגד קורוזיה של סרט צבע.

(3) יכול לשפר את הידבקות של ציפוי, להקטין את עובי של צבע הסרט, להפוך את הסרט ללבוש יותר להתנגד כדי לקבל שירות ארוך בחיים.

3 , יישומים : מתאים לכל סוגי (כבד) ציפוי אנטי קורוזיבי, כגון אפוקסי אבץ עשיר פריימר, (ללא כרום) dacromet ציפוי.

4 , מפרט

סוּג

מפרטים

מראה חיצוני

PH

בֶּרֶז
צְפִיפוּת
( G / cm 3 )

ספֵּצִיפִי

משטח

שטח ( m 2 / g )

H 2 O
( Wt
% )

גודל חלקיק
( ד
50 ,
Μm )

ג
( Wt
% )

הו
( Wt
% )

S
( Wt
% )

 

קל
Ppm
)

SE1132

אבקה שחורה

7.0 ~ 8.0

0.1

180

1.0

10.0

סמל

3

0.2

20

5 , טיפול ואחסון

ללבוש בגדים מגן מתאימים וכפפות בטיחות כדי למנוע מגע ישיר עם הגוף. במקרה של מגע, סומק עם הרבה מים. לנקוט דרכים מתאימות כדי למנוע אבק. שמור אוורור ולהתקין אספני אבק כדי למנוע שאיפה. טען ופרוק בזהירות כדי להגן מפני נזק.

אחסן במיכלים סגורים היטב במקום יבש, קריר ומאוורר היטב, והתרחק ממקורות ההצתה או מהחום. תתרחק חזק הפחתת הסוכן ו combustibles. ודא שהחבילות ללא נזק או דליפות, לאחר פתיחת החבילה, השתמש במוצר באופן מיידי. חבילות בשימוש חלקי צריך להיות אטום היטב שוב. המוצר רגיש לחות. אם המוצר הרים לחות, או בשל נזק של אריזה או אחסון פתוח, מוצר יבש במשך מספר שעות על 80 מעלות צלזיוס כדי להשיג מצב לחות חינם.

6 , תחבורה

על פי הבדיקה עצמית תוצאות הבדיקה, כאשר החומר הוא להיות מועבר באריזה עם נפח לא יותר מ 3 m3, מחלקה סיכונים: אף אחד, סיווג האו"ם: אף אחד, סימן אריזה, אף אחד. כאשר החומר הוא להיות מועבר באריזה עם נפח יותר מ 3 m3, בכיתה סיכונים, 4.2, האו"ם מספר 3088, סימן אריזה, חומר חימום עצמי, אריזה הקבוצה: III. שם המשלוח: חימום עצמי אורגני מוצק, לא מסווג.

חיי המדף של המוצר הם 3 שנים אם הם מאוחסנים בחבילה המקורית ללא פגע.

 

הערה: המפרט של המוצר יכול להיות הלקוח עשה כנדרש.

האלמנט השישי Inc הוא אחד ברמה העליונה נגד קורוזיה יצרנים גרפן סוג וספקים, וגם חברה מקצועית המפעל, ברוכים הבאים לייבא אנטי קורוזיה סוג מוצרים גרפן מאיתנו.

קירה