הקדמה קצרה

האלמנט השישי (Changzhou) חומרים טכנולוגיה ושות' בע מ, נוסדה בשנת 2011, הוא מפעל הייטק אשר מתמחה R & D, ייצור, מכירות של גראפן פיתוח טכני של גראפן יישומים. החברה בנויה ב שתי יחידות עסקיות: ייצור ומכירה של אבקת גרפן, המתלים, מאורגנים היסודות השישי (Changzhou) חומרים טכנולוגיות ושות' בע, מ, ייצור ומכירה של CVD גראפן הסרט, המסודרות שבבעלותנו חברת הבת וושי גראפן הסרט Co (http://www.graphenefilm.com.cn/en/). צורך להתקין בחודש דצמבר 2011 קו טייס-צמח, מסוגלים לייצר מספר קילוגרמים של אבקת מוצרים ליום, האלמנט השישי (Changzhou) חומרים טכנולוגיה מלא בקריטריונים של איכות המוצר אבקת-הלשכה Changzhou העירוני של איכות ופיקוח טכני באוגוסט 2013. קו ייצור אוטומטית לחלוטין, מסוגל לייצר 100 t / a של גראפן אבקת תחמוצת בהתאמה של 50 t / a של גראפן אבקת נכנס בזרם בנובמבר 2013. ב ספטמבר 2014, האלמנט השישי (Changzhou) חומרים טכנולוגיה קיבל של אישורים ISO9001, שהונפקו על ידי TÜV NORD (גרמניה), ובחודש אוקטובר 2014 אישור להיות חלק ממערכת העברת נתח סיוע ליצואנים קטנים הלאומית.

הטכנולוגיה חומרי יסוד השישי (Changzhou) מציע במיוחד גראפן מעוצב אבקת ומוצרים ההשעיה גראפן עבור יישומים שונים כמו וההתערבות, סוללות, אחסון אנרגיה, אלקטרוניקה, ללא הפרדות צבע, מחוזק פלסטיק, גומי, דבקים, ציפויים וצבעים. בכל היישומים, בין אם בשימוש למטרות צבאיות או אזרחיות, האלמנט השישי (Changzhou) חומרים הטכנולוגיה גראפן סוגים משפר מאפיינים חשמלי, מכני, תרמית גבוהה פני שטחים, הדבקה חזקה, מוליכות גבוהה.

יכולות הייצור

קו הייצור שלה מתוכנן, יעיל מאוד משוכללת עם קיבולת הנוכחי של 100 t / אבקה תחמוצת גראפן בהתאמה של 50 t / אבקות גרפן מאפשרת הטכנולוגיה חומרים האלמנט השישי (Changzhou) לספק מוצרים מעולים.